MultiPlus 48/1600/20-16
MultiPlus 48/1600/20-16
Artikelnummer: PMP482160000
Voorraad Top Systems:  1Voorraad extern magazijn:  >100
Productinformatie
MultiPlus 48/1600/20 omvormer/lader specificaties:
Ingangsspanning: 48VDC | Uitgangsspanning: 230VAC
Uitgangsvermogen: 1600VA / 1300W | Piek: 2800W
PowerControl: ja | PowerAssist: ja | Transfer switch: 16A
Laadstroom huisaccu: 20A | Laadstroom startaccu: nee
Aanbevolen accucapaciteit: 100 - 200 Ah
Accukabel (niet inbegrepen): 16mm² - Zie "Direct mee bestellen"
Over de MultiPlus IP21 48/1600/20-16 230V VE.Bus
De MultiPlus 48/1600/20 is een combinatie van een krachtige zuivere sinusgolfomvormer met een vermogen van 1600 VA (1300 Watt), een geavanceerde acculader met adaptieve laadtechnologie van 20 Ampère, en een supersnelle AC-wisselschakelaar in een enkele compacte behuizing. Deze MultiPlus wordt geleverd zonder de benodigde 16mm² kabels.
Deze nieuwste telg uit de MultiPlus familie is voorzien van een PowerControl en PowerAssist functionaliteit. Alle modellen zijn geschikt voor 3-fase en paralelle schakeling, en hebben een maximale doorschakelstroom van 16A. De omvormer/acculaders van Victron Energy zijn ontworpen voor professioneel gebruik. Ze zijn geschikt voor uiteenlopende apparaten met hoge en lage startvermogens. De MultiPlus is een multifunctioneel energiesysteem met sinus-omvormer, acculader en AC-omschakelaar. De accu’s worden veilig geladen, ook als de kwaliteit van de stroomvoorziening laag is.
Bewezen betrouwbaarheid
PowerControl - Maximaal benutten van beperkte aggregaat-, wal- of netstroom
PowerAssist – Doe meer met uw aggregaat- of walstroom
Hoog opstartvermogen
Search Mode (zoekmodus)
Programmeerbaar relais
Bewaking en regeling op afstand - optioneel
IP21 modellen 500VA - 1600VA
De nieuwe MultiPlus IP21 modellen zijn verkrijgbaar in de vermogenswaarden 500VA, 800VA, 1200VA, 1600VA in 12V, 24V en 48V spanningswaarden.
Specificaties
EAN8719076046813
IP-classificatie21
MerkVictron
ModelMultiplus
Lengte (mm)120
Breedte (mm)265
Hoogte (mm)470
Gewicht (kg)10
Kleurblauw
Aantal uitgangen AC1
Omvormer vermogen (VA)1600
VerpakkingseenheidPer stuk
Systeemspanning (Vdc)48
Direct mee te bestellen
Isolatiekap zwart 16mm²
Isolatiekap zwart 16mm²
Meer informatie
Victron Batterij monitor BMV-702 Grijs
Meer informatie
Krimpkous zwart 50cm voor 16/25mm accukabel
Accukabel rood 16mm² per meter
Accukabel rood 16mm² per meter
Victron Cerbo GX MK2
Victron Cerbo GX MK2
Victron Batterij Monitor BMV-712 Smart
Victron VE.Bus Smart dongle
Victron VE.Bus Smart dongle
Victron Digital Multi Control 200/200A
TS Enovations Isolatiebewaker IMD3
Krimpkous rood 50cm voor 16/25mm accukabel
Victron Digital Multi Control 200/200A GX (90º)
Communicatie kabel 5 meter
Communicatie kabel 5 meter
MEGA-fuse zekeringhouder2xM8
MEGA-fuse zekeringhouder2xM8
Victron Batterij monitor BMV-702 Zwart
Perskabeloog 16mm² > M8
Perskabeloog 16mm² > M8
Zekering 60A MIDI (58V)
Zekering 60A MIDI (58V)
Victron batterij monitor BMV-700
Accukabel zwart 16mm² per meter
Isolatiekap rood 16mm²
Isolatiekap rood 16mm²