Victron BlueSolar MPPT 150/70-MC4 (12/24/48V)
Artikelnummer: SCC010070300
Voorraad Top Systems:  0Voorraad extern magazijn:  >100
Victron BlueSolar MPPT 150/70-MC4 (12/24/48V)Victron BlueSolar MPPT 150/70-MC4 (12/24/48V)
Productinformatie
Victron BlueSolar MPPT MC4 150/70 12/24/36/48V
Over de Victron BlueSolar MPPT 150/70-MC4
Victron BlueSolar MPPT MC4 150/70 12/24/48V is een zonnelader voor 12V, 24V, 36V of 48V systemen (12/24/48V autoselect). Het maximaal nominaal PV-vermogen dat bij een 12V systeemspanning door de zonnelader wordt doorgegeven is 650W, bij een 24V systeemspanning is dat 1300W, bij een 36V systeemspanning is dat 1950W, en bij een 48V systeemspanning is dat 2600W. De maximale PV-nullast-spanning van deze zonnelader is 150V. De BlueSolar zonne-laadregelaars hebben een programmeerbaar acculaad-algoritme. Om de zonnelader te kunnen instellen is een Victron VE.Direct Bluetooth Smart dongle of een Victron VE.Direct to USB interface kabel nodig.
VE.Direct
Voor een bedrade gegevensverbinding met een Color Control-paneel, Venus GX, PC of andere apparaten.
Ultrasnelle Maximum Power Point Tracking (MPPT)
Advanced Maximum Power Point Detection in het geval van wisselende schaduw
BatteryLife: intelligent accubeheer
Programmeerbaar acculaad-algoritme
Interne temperatuursensor
Compenseert absorptie- en float-laadspanningen voor temperatuur.
Aan-uit op afstand
Voor bijvoorbeeld aansluiting op een VE.BUS BMS.
Programmeerbaar relais
Optioneel: koppelbaar LC-display
Specificaties
EAN8719076025528
IP-classificatie22
MerkVictron
ModelBluesolar MPPT
Lengte (mm)200
Breedte (mm)250
Hoogte (mm)215
Gewicht (kg)3.88
VerpakkingseenheidPer stuk
Maximale PV spanning (Vdc)150
Systeemspanning (Vdc)24 | 12 | 48
Direct mee te bestellen
Victron VE.Direct to USB interface
Meer informatie
Kabelset 35mm² 1,5 mtr rood en zwart M8